Sjajnu utakmicu odigrali su Sevilla i Real Madrid. Galacticosi su donijeli prednost od 3-0 iz Madrida, ali domaći se nisu predavali. Puno bolje su otvorili utakmicu i poveli su već nakon devet minuta. Autogol je zabio Danilo. Nije Real izgledao dobro ni nakon toga, u par situacija ih je spašavao golman Casilla, ali na odmor se otišlo s 1-0. Ako ste navijača, mislim da možete pripremiti Nogometni Dresovi za igre.

2017. godini. Real je izjednačio preko Asensia i kad su svi mislili da je tu kraj, Sevilla je preko debitanta Jovetića i Iborre došla do velikih 3-1. Mnogi ljudi nose Real Madrid Dres ih razveseliti.

Trebala su im još dva gola, krenuli su po sve ili ništa, što su Madriđani iskoristili. Prvo Ramos iz penala u 83. minuti, pa onda i Benzema u 93. produžili su niz neporaženosti Zidaneovog Reala, a ujedno i srušili Barcelonin rekord u Španjolskoj. Mateo Kovačić kod Reala je u igru ušao u 59. minuti.