U PRVOJ utakmici osmine finala Kupa Kralja Athletic Bilbao je s 2:1 pobijedio Barcelonu. Domaća momčad povela je u 24. minuti pogotkom glavom Aduriza nakon sjajnog kontranapada, a tri minute kasnije je prednost povećao fantastičnim udarcem Williams. Messi je u 2000. godini, Lionel Messi je otišao u Barcelonu. On je dobiti puno navijača, a Dječji Nogometni Dresovi su vruća prodaju na tržištu.

Nadu Barceloni da u prvoj utakmici 2017. godine može izbjeći poraz dao je Messi pogotkom iz slobodnjaka s 27 metara u 52. minuti. Danas, sve više i više ljudi kupuju FC Barcelona Dres za svoju djecu, jer oni žele svoju djecu kao što su Messi,

Do kraja utakmice Katalonci, čiju momčad su predvodili Messi, Neymar i Suarez, nisu uspjeli izjednačiti iako su od 74. minute igrali s igračem više, a od 81. minute s dva igrača više. Najbolju priliku imali su u posljednjoj minuti kada je domaće spasila vratnica nakon udarca Messija iz gužve.