Manchester United pomeo je Fenerbahče u 3. kolu Eurolige 4:1. Ljudi koji podržavaju Manchester United, nositi Dječji Nogometni Dresovi ih razveseliti.

Sve je bilo gotovo već u prvom poluvremenu. Uvodna dva gola United je postigao iz penala u razmaku od samo tri minute, nakon pola sata igre Paul Pogba je doveo domaćina u prednost s bijele točke, a dvije minute kasnije, također iz penala, povisio je Anthony Martial. Paul Pogba svojim drugim golom na susretu zabio je za 3:0 uoči pauze. Samo tri minute drugog poluvremena bile su potrebne Unitedu za četvrti gol, a strijelac je bio Jesse Lingard. Da li nosite Manchester United Dres pogledati utakmicu na terenu?

U završnici susreta bivši igrač Uniteda Robin van Persie smanjio je na 4:1, no to je bilo sve što su gosti napravili, a Van Persie zaradio ovacije s tribina.